RODO

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. RODO informujemy, iż:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest P.H.ARNO sp. z o.o. z siedzibą w Nowogardzie, ul. Bohaterów Warszawy 7A, 72-200 Nowogard, NIP:PL8561748148, reprezentowane przez Romana Szlachetko.

2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit.b) RODO w celu zawarcia umowy i wypełnienia jej warunków, sprzedaży naszych produktów i usług, wykonywania rozliczeń finansowych.

3. W niektórych sytuacjach mamy prawo przekazywać Pani/Pana dane, jeśli będzie to konieczne, abyśmy mogli wykonywać nasze usługi. Będziemy przekazywać dane wyłącznie trzem grupom: osobom upoważnionym przez nas, naszym pracownikom i współpracownikom, którzy muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki, podmiotom przetwarzającym, którym zlecimy to zadanie i innym odbiorcom danych np. kurierom czy bankom.

4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat.

5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest PUODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

7. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy, a konsekwencją ich niepodania będzie niemożność zawarcia umowy.

8. Przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych w tym profilowanie oraz w celach analitycznych będzie odbywać się na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody.

NASZA FIRMA OFERUJE

Copyright 2018 Arno Nowogard

projekt i realizacja: primacom.pl
Studio Reklamy Internetowej