OFERTA

Okna PCV

Nasze okna i drzwi są wykonywane pod indywidualne zamówienie klienta z profili firmy REHAU. Profile nie zawierają substancji toksycznych, są produkowane z wysokoudarowego, niespienionego PCV co pozwala na zachowanie idealnego białego koloru na długie lata eksploatacji.

Prezentacja profila Euro Design
Prezentacja profila Geneo
Prezentacja prodila Brilliant Design

Okna aluminiowe

Nasze okna charakteryzuje najwyższa jakość wykonania, innowacyjne rozwiązania funkcjonalne, bezpieczeństwo oraz dbałość o oszczędność energii. Finezyjne kształty profili, szeroka gama kolorów, w tym drewnopodobnych i dodatków okiennych, a przede wszystkim precyzja wykonania - to elementy, które sprawiają, że okna wyróżniają się wyglądem i najwyższym stopniem estetyki.

Drzwi PCV

Drzwi strzegą ogniska domowego i stanowią wizytówkę każdego domu. ARNO oferuje wypełnienia o klasycznej i ponadczasowej formie oraz rozwiązania nawiązujące do nowoczesnej stylistyki. Bogata paleta kolorystyczna, różnorodne wzornictwo wypełnień oraz okuć, kilka wariantów wyposażenia dodatkowego sprawiają, że drzwi idealnie komponują się w każdym stylu architektonicznym.

Drzwi przesuwne Brillant Design

Drzwi aluminiowe

Nowoczesne i zaawansowane technologicznie drzwi aluminiowe są doskonałą alternatywą dla drzwi drewnianych. Konstrukcja progu oraz zastosowane rozwiązania izolacyjne skutecznie zabezpieczają pomieszczenie przed utratą ciepła. Drzwi aluminiowe są bardzo odporne na działanie czynników zewnętrznych, takich jak słońce, deszcz czy wiatr, a bogaty wybór kolorów oraz przeszkleń zapewnia klientom wybór produktu dostosowanego do ich indywidualnych potrzeb, możliwości oraz gustu.

Ogrody zimowe

Aluminiowy ogród zimowy wniesie światło i przestrzeń do Waszego domu. Proszę sobie wyobrazić ten efekt w piękny, wiosenny dzień! Ale tak naprawdę, dzięki ogrodowi zimowemu można cieszyć się światłem i przestrzenią przez okrągły rok we własnym domu lub przyjemnym pokoju słonecznym. Aluminium daje niemal nieograniczone możliwości, od najprostszego dobudowanego ogrodu zimowego do skomplikowanych budowli.

Stolarka aluminiowa

ARNO produkuje stolarkę aluminiową: drzwi zewnętrzne, okna, witryny oraz ścianki działowe. Elementy aluminiowe powstają na bazie systemów dostarczanych przez renomowanych producentów profili. Lekkość konstrukcji i maksymalne wykorzystanie przeszkleń, dają możliwość realizacji nawet najbardziej śmiałych konstrukcji architektonicznych.

Parapety

W naszej ofercie znajdziecie Państwo parapety wewnętrzne i zewnętrzne, blaty, stopnie i podstopnie schodowe oraz zakończenia ( zatyczki, boczki, zaślepki ) do parapetów wewnętrznych i zewnętrznych. Obsługujemy większe i mniejsze inwestycje (HURT, DETAL).

Bramy garażowe

Bramy segmentowe ARNO są produkowane w oparciu o najnowszą technologię stosowaną w produkcji bram garażowych. W całkowicie zautomatyzowanym procesie wytwarzany jest segment dwuścienny ze stalową ścianką wewnętrzną oraz zewnętrzną. Segment ten wypełniony jest ekologiczną pianką poliuretanową (100% bez freonu) co daje znakomite właściwości termoizolacyjne oraz dużą sztywność. Dla wyeliminowania infiltracji powietrza brama na całej długości wszystkich krawędzi wyposażona jest w elastyczne uszczelnienie.

Rolety

Rolety zapewniają optymalną ochronę przeciwsłoneczną oraz redukcję hałasu. Rolety ARNO polecane są w szczególności osobom ceniącym intymną atmosferę oraz bezpieczeństwo swojego domu. Wykonane są z komponentów najwyższej jakości, dzięki czemu zapewniają komfort użytkowania oraz długoletnią, bezawaryjną pracę.


PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY SPECYFIKACJE STOSOWANYCH PRZEZ NAS PROFILI

Systemy aluminiowe okienno - drzwiowe

PE 60 »
PT 60 okna »
PE 40 »
NT 50 »
NT 78 EI »
PE 52 »
PE 78 »
PT 60 drzwi »
PW 93 wood »

Systemy aluminiowe fasadowe

PF 152WG »
NT 152SG »
PF 152 »

Systemy aluminiowe przesuwne

SLIDING 900 TT »
SLIDING 1200 TT »

NASZA FIRMA OFERUJE

Copyright 2018 Arno Nowogard

projekt i realizacja: primacom.pl
Studio Reklamy Internetowej